2 Haziran 2015 Salı

Essence Sun Club Bronzer - Blondes

Nihayet havalar ısındı hatta yurdun belirli kısımlarında deniz - havuz sezonu açıldı .. Güneş kremleri başuclarımızda yerini almaya başladı.

E ben de bu havaya uyum sağlamak için sizlere uzun süredir benimle olan Essence markasına ait Sun Club Bronzerlarının sarışınlar için uygun olan Lighter Skin renginden bahsetmek istiyorum. 

Ambalajı çok kaliteli olmasada çantada taşımaya oldukça müsait açılıp dağılmayacak şekilde tasarlanmış. Bronzerın üzerinde ki kabartmalar ise oldukça şık bir görüntü katmış. 

İlk başta belirtmem gerekir ki ben bu bronzerı amacının dışında kullanıyorum. Rengi çok hoş ve doğal durduğu için doğal makyajlarımda benim için tam anlamıyla crease rengi oluyor , ayrıca geçiş rengi olarak kullanmak için de oldukça uygun. Hafif ışıltılı dursa da sürüldüğünde mat duruyor . Bronzer olarak beyaz tenliler kullanmayı pek tercih etmeyebilirler çünkü içerisinde turunculuk barındırıyor. En azından benim cildimde öyle durdu. 

Her gün makyajımda mutlaka far bazı kullanıyorum ve bu bronzerı da baz ile uyguladım. Tüm gün kalarak beni şaşırttı. Görsellerden de farkedeceğiniz üzere tozutmaya müsait fakat bir baz ile bunun önüne geçmek elbette mümkün. 

Kokusu ise inanılmaz güzel. Tarif edemeyeceğim kadar hoş bir kokuya sahip . 
Essence ürünlerine Gratis , Rossmann , Cosmetica mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

4 yorum:

 1. ne kadar şirin bir şey bu rengi de çok güzelmiş..

  YanıtlaSil
 2. Geçen Gratis'te gördüm bunu, ben daha açık buğday gibiyim, yazım tam buğday oluyorum. Bir bakayım :) Güle güle kullan.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok etkisi yok ama far olarak başarılı :)) Teşekkür ederim

   Sil