28 Ekim 2015 Çarşamba

Nivea BB Clean Temizleme SuyuMakyaj temizleme sularına olan ilgi gitgide artıyor. Nivea Mucizevi Makyaj Temizleme Suyu'nun arından BB Clean Temizleme Suyunu piyasaya sürdü. Ben de çok merak ettiğim temizleme suyunu Cosmetica sayesinde deneme fırsatı buldum.
Nivea BB Clean Temizleme suyu diğer sulardan farklı olarak temizleme işleminin yanı sıra bakım yaptığını vaat ediyor.

Nivea BB Clean Temizleme Suyu ; arındırır , temizler , cilt kusurlarını azaltır , nemlendirir ve hazırlar sözleri ile 5 farklı etkiyi bir arada sunuyor.

Öncelikle belirtmeliyim ki ben cildimi yıkamayı seven taraftayım. Makyajımı sularla ne kadar temizlesem de asla rahat edemiyorum. Bu tarz misel suları makyajımın kabasını almak için kullanmayı tercih ediyorum.

BB Clean Temizleme suyunu hem göz hem yüz makyajımı temizlemek hem de makyajsız cildimi temizlemek için kullandım.
İlk olarak göz makyajımda ki performansından bahsetmek istiyorum.Rimel ve eyeliner temizlemede bence her misel su gibi çok başarılı değil. Oldukça sade olan göz makyajlarını temizlemede ise başarılı . Gözlerimi yakmaması büyük bir artı.

Yüzümde ki performansına geçecek olursak , bb krem ve cc kem kullandığım zamanlarda pamuk tamamen renk değiştirdi , cildimde yapış yapış bir his bırakmadı. Buraya kadar herşey oldukça güzel fakat elimde bulunan ve oldukça etkili bir temizleyici ile üstten geçtiğimde pamuğa az da olsa makyaj kalıntısı geldiğini farkettim. Yani çok yorgun olsam da bu ürünle silip yatabileceğimi sanmıyorum.
Cildimde herhangi bir reaksiyona ve sivilcelenme sebep olmadı.
Bakım yapma kısmına değinecek olursam ; böyle şeylere pek inanmıyorum. Zaten öyle bir etkisi olsa dahi ben hemen yüzümü temizleme jeli ile yıkadığım için etkisini göstereceğini sanmıyorum.

Ben özellikle bu tarz suları , göz makyajımı cift fazlı temizleyicilerle temizledikten sonra üstünden geçmek için kullanıyorum. İndirimde bulursam bu amaçla tekrar alabileceğim bir ürün.

Cosmetica'ya gönderdikleri paket için çok teşekkür ederim. Bu ürünü incelemek ve satın almak isterseniz Cosmetica 'yı ziyaret edebilirsiniz. 30 lira ve üzerine kargo ücretsiz . 
100 lira ve üzeri alışverişlerinizde Artnet Gölge fırçası da hediyeniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder